Sohbetu.net

Whatsapp Grup Sohbet'i Kapatma

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0
Kötüİyi 

Whatsapp Grup Sohbet'i Kapatma

WhatsApp son dönemlerde grup konuşmaları konusunda daha etkili bir şekilde kullanılırken gruplarda fazla katılımcının oluşması sürekli bildirim alınmasına da neden oluyor. Bu durum kısa süre içerisinde rahatsızlık yaratırken grup sohbet bildirimlerinin kapatılmasını sayesinde kolay bir şekilde önlem alınabilir.

Grup sohbetlerinde özellikle katılın göstermediğini zamanlarda arka arkaya yazılan her mesaj sizlere bildirim olarak gelecektir yoktu bu nedenle rehberimizde yalan adımları takip ederek grup sohbetlerinden gelecek bildirimleri engelleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman tekrar edeceğiniz bu işlemler sayesinde tekrar bildirimleri aktif hale getirebilmeniz mümkün. Grup sohbet bildirimi kapatılması adına kişilerin öncelikli olarak grup sohbetinin yapıldığı ekrana ulaşması gerekir.

Whatsapp Grup Sohbet'i Kapatma

 

Grup ismi seçildikten sonra sağ üst köşede yer alacak ayarlardan sessize al seçeneğini seçmeniz grup bildirimlerini kolay bir şekilde kapatılmasını sağlayacaktır.

Yapacağınız bu işlem ile birlikte başka bir ayara kadar grup bildirimleri engellenmiş olacaktır. Bu bakımdan belirtilen bu işlemleri takip etmeniz pek çok zaman sorunsuz bir şekilde WhatsApp kullanımınızı sağlayacaktır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Abone Ol !

E-posta adresinizi kaydederek abonemiz olabilirsiniz, abone olarak yeniliklerden haberdar olursunuz

Bize Ulaşın

Reklam ve içerikler için bizimle irtibata geçebilirsiniz

  • Telefon: 0 530 095 61 25

Sosyal Ağlar

Sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz
Buradasınız: Sohbet HABERLER GÜNCEL HABERLER Teknoloji Haberleri Whatsapp Grup Sohbet'i Kapatma